Cüne Metal Hurda & Geri Dönüşüm

Cüne Metal Hurda uzun yıllardan beridir İstanbul ve civarında, hurda sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluş yeri İstanbul’dur. Özellikle Avcılar ve Esenyurt ilçeleri başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinden demir hurdası alım-satım işlemleri yapmaktadır. Cüne Metal Hurda’nın faaliyet alanı sadece hurda alım-satım işlemleri ile sınırlı değildir. Cüne Metal Hurda Metal, bina yıkımı, moloz ve atık nakliyesinde de İstanbul’un en önemli hurdacı firmalarından biri olmuştur.

Kurucu

İlyas CÜNE

“Hurda çelik ve metal ürünleri sektöründe en saygın, güvenilir ve tercih edilen şirketi .”

Demir hurdası İstanbul hurda sektöründe büyük bir paya sahiptir. Geri dönüşümünün kolay olması ve demir metalinin birçok alanda kullanılması demir hurdasının önemini arttırmaktadır. Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları yapımında kısaca hayatımızın her alanında demir metali kullanılır. Kullanım alanı bu kadar geniş olan demirin geri dönüşümü oldukça önemlidir. Cüne Metal Hurda, İstanbul hurdacıları arasında demir hurdasının geri dönüşümüne katkı sağlayan en büyük firmalardan biridir. Özellikle İstanbul’un Avcılar ve Esenyurt ilçeleri civarında her türlü demir hurdası alımı yapmaktadır. İnşaat sektörünün günden güne geliştiği İstanbul’da inşaat artığı demir hurdası alımı Cüne Metal Hurda’nın işidir. Hurda karşılığı bina yıkım işlemleri ise yine Cüne Metal Hurda’nın faaliyetleri arasındadır.

Yönetici

Ali CÜNE

40 Yıllık Tecrübe
130Bin Ton Hurda Alımı
dmhome-logo.svg
Sektorde Lider Firma

Cüne Metal Hurda & Geri Dönüşüm olarak 1980 yılından günümüze 40 senelik bir tecrübemiz ile hurdacılık sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

DEMİR
photo-1507662153435-4a9c9f8ac7e5.jpeg

Demir hurdası adı verilen materyal artık üretildiği amacın dışına çıkmış, bir işe yaramayan demir materyaline verilen addır. Bu işe yaramayan demir hurdası materyalleri bozulmuş ev eşyalarından çıkabildiği gibi perte çıkmış arabalardan, şantiyelerden inşaatlardan arta kalan malzemelerden ve binalardan çıkabilmektedirler.

BAKIR
photo-1546192972-3ce7aaf47eb8.jpeg
Türkiye’nin belki de en önemli yer altı kaynaklarından olan Bakır elementi ülkemizde birçok alanda kullanılmaktadır. Gümüş ve altın ile aynı grupta bulunan bakır elementi oldukça değer gören ve oldukça değerli olan bir elementtir. Bakır elementi doğada serbest ya da bileşik olarak bulunabilmektedir.

ALÜMİNYUM
photo-1471253794676-0f039a6aae9d.jpeg

Son yıllarda kazandığı önemle birlikte piyasanın olmazsa olması haline gelen alüminyum için, eğer elinizde varsa bu işi yapan alüminyum hurdası alan kişilerle görüşmelisiniz. Alüminyum hurda fiyatları satma oranının da artması ile birlikte iyiden iyiye arttırmıştır. Sektör içinde oldukça büyük bir yer tutan alüminyum hurdacılığı sayesinde fiyatlar oldukça artmıştır. İstanbul alüminyum hurdası alım işlemlerini yapan Cüne Metal Hurda & Geri Dönüşüm 20 yılı aşkındır sektörde hizmet vermektedir.

KROM
photo-1491931616456-aadcc7189024.jpeg

Krom diğer hurda materyallere göre çok daha değerli bir konumda bulunmaktadır. Çünkü bu madenin çıkartılması ve işlenmesi oldukça zahmetli bir iştir. Krom hurda alım işlemlerini yapan firmamız ile görüşerek elinizdeki krom ile alakalı olarak bilgi alabilir ve bir fiyat görüşü alabilirsiniz.

KURŞUN
photo-1516455207990-7a41ce80f7ee.jpeg

Kurşun, tüm metaller içerisinden en yüksek geri dönüşüm oranına sahip metaldir. Kurşun yüksek korozyon direncine sahiptir. Kurşun korezyona karşı yüksek direnci sayesinde denizcilikte oldukça tercih edilmektedir. Bu nedenle de üretildikten yüzyıllar sonra bile kurşun hurda alımı sayesinde geri dönüşümler sağlanıyor. .

dmhome-logo.svg

Verdiğiniz adrese gelip hurdalarınızı yerinden alıyoruz..

‘Sektörde Lider Firma ’
—  Cüne Hurda

Yönetici
ALİ
CÜNE